Flexible Material Control Systems

Web Guiding Systems ?

Kenar kontrol nedir ? Kendi ekseninde dönen metal merdanelerin aralarında fiziksel değişime uğramadan işlem istasyonlarına ilerleyebilen ürünleri Flexible malzeme olarak adlandırıyoruz. Flexible malzeme bobin halinde yada bobinden çözülürken veya hat içersinde ilerlerken istediğiniz hizada olmalıdır. Bu opsiyonel hizalama işlemini gerçekleştiren ekipmana kenar kontrol sistemi denir.

Ürünler

Baskı İzleme Sistemleri

Wgs Multi Roller

Kenar kontrol sistemleri flexible malzemelerin çözgüden sonra işlem istasyonlarına, varsayılan eksen doğrultusunda ilerlemesini sağlayan ve sarım bölümünde istenilen kenar düzenin de sarılmasını sağlayan sistemlerdir

Baskı Kontrol Kameraları

Manyetik Tozlu Fren

Gergi denetim sistemi, flexible malzemelerin bobinden çözülerek işlem istasyonların da stabil gergide olmasını sağlayan ve sargıda da istenilen sıkılıkta sarılmasını sağlayan ekipmandır.

Baskı Kontrol Sistemleri

Wmc QM-7000

Baskı denetim sistemi, boya veya mürekkep kullanılarak uygulanan baskı transfer işlemlerinin flexible malzemeler üzerine doğru ve hatasız uygulandığını kontrol etmek için kullanılan, özel bir teknolojidir.

Videolar

Baskı İzleme Sistemi

Kenar Kontrol Sistemi

Gergi Kontrol Sistemi

Hizmet Sektörlerimiz

Censa Group, birçok sektörde hizmet vermektedir. Kenar kontrol, gergi kontrol, baskı kontrol ve havalı şaft sistemlerimiz lokomatif sektörlerin vazgeçilmez ihtiyaçlarıdır.

Medikal Tekstil

Matbaa Makineleri

Esnek Ambalaj

Kağıt Makineleri

Plastik Makineleri

Diğer Sektörler

Haberler

Fire Vermek İstemiyorsunuz Değil mi ?

İşinizde ki kazancın artması başarılı iş ortakları ile sorun çözüm odaklı yatırım ve destek ile daha ileri gidecektir. Sorunlarınız devam ediyorsa hala Censa Group ile çalışmıyorsunuz demektir.